cherokee '0.99.10' - en to nl translation catalogue (1067 entries)

en: Copyright
nl: Alle rechten voorbehouden

en: License
nl: Licentie

en: Allowed HTTP Authentication methods.
nl: Toegestane HTTP Authenticatie methoden.

en: Name associated with the protected resource.
nl: Naam geassocieerd met de beschermde bron.

en: User filter. List of allowed users.
nl: Gebruikersfilter. Lijst met toegestane gebruikers.

en: Methods
nl: Methoden

en: Realm
nl: Domein

en: Users
nl: Gebruikers

en: Authentication Details
nl: Authenticatie Details

en: Specifies the policy used to dispatch the connections.
nl: Specificeert de gebruikte methode om verbindingen af te handelen.

en: It is already balancing among all the configured <a href="%s">Information Sources</a>.
nl: Het wordt al verdeeld tussen de geconfigureerde <a href="%s">Informatie Bronnen</a>.

en: There are no Information Sources configured. Please proceed to configure an <a href="/source">Information Source</a>.
nl: Er zijn geen Informatie Bronnen geconfigureerd. Ga verder met de configuratie van een <a href="/source">Informatie Bron</a>.

en: A load balancer must be configured to use at least one information source.
nl: Een verdeler moet worden geconfigureerd om minimaal een informatie bron te gebruiken.

en: Host
nl: Systeem

en: Nick
nl: Naam

en: Broken Source
nl: Bron kapot

en: Information Sources
nl: Informatie Bronnen

en: Assign Information Sources
nl: Koppel Informatie Bron

en: Choose
nl: Kies

en: Application Server
nl: Applicatie Server

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: ERROR: Couldn't unpack '%s'
nl: FOUT: Kan '%s' niet uitpakken

en: Could not copy configuration to
nl: Kan de configuratie niet kopieren naar

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Close
nl: Sluit

en: Next
nl: Volgende

en: Prev
nl: Vorige

en: Create
nl: Creeer

en: Delete
nl: Verwijder

en: Active
nl: Geactiveerd

en: Inactive
nl: Niet actief

en: Loading
nl: Laden

en: Enabled
nl: Geactiveerd

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Previous
nl: Vorige

en: Optional
nl: Optioneel

en: Disable
nl: Zet uit

en: Enable
nl: Activeer

en: Path to an executable that will be run with the CGI as parameter.
nl: Pad naar het uitvoerbare bestand dat wordt gestart met CGI als parameter.

en: Execute the CGI under its file owner user ID.
nl: Voor de CGI uit met zijn bestand eigenaar gebruikers ID.

en: Send errors exactly as they are generated.
nl: Zend fouten exact zoals ze worden gegenereerd.

en: Check whether the file is in place.
nl: Controleer of het bestand aanwezig is.

en: Forward all the client headers to the CGI encoded as HTTP_*. headers.
nl: Stuurt alle client headers naar de CGI geëncodeerd als HTTP_*. headers.

en: Allow the use of the non-standard X-Sendfile header.
nl: Sta het gebruik van de niet standaard X-Sendfile header toe.

en: Uses cache during file detection. Disable if directory contents change frequently. Enable otherwise.
nl: Gebruik archief tijdens bestand herkening. Uitzetten wanneer de map inhoud vaak veranderd, anders aanzetten.

en: Accept all the X-Real-IP and X-Forwarded-For headers. WARNING: Turn it on only if you are centain of what you are doing.
nl: Accepteer alle X-Real-IP en X-Forwarded-For kopregels. WAARSCHUWING: Zet het alleen aan als je weet wat je aan het doen bent.

en: Read X-Real-IP
nl: Lees X-Real-IP

en: Don't check origin
nl: Controleer bron niet

en: Accept from Hosts
nl: Accepteer van Computers

en: Name
nl: Naam

en: Value
nl: Waarde

en: Change
nl: Wijzig

en: Change UID
nl: Wijzig UID

en: Error handler
nl: Fout afhandelaar

en: Check file
nl: Controleer bestand

en: Pass Request Headers
nl: Geef Aanvraag Headers door

en: Allow X-Sendfile
nl: Sta X-Sendfile toe

en: Use I/O cache
nl: Gebruik I/O archief

en: Common CGI Options
nl: Algemene CGI Opties

en: Fixed Authentication List
nl: Vaste Authenticatie Lijst

en: Custom Environment Variables
nl: Eigen Omgevings Variabelen

en: Add
nl: Voeg toe

en: Add New Custom Environment Variable
nl: Nieuwe Eigen Omgevingsvariabele Toevoegen

en: Could not access file descriptors:
nl: Kan niet bij bestandsbeschrijvers:

en: Countries
nl: Landen

en: Extras
nl: Extra's

en: Server Traffic
nl: Server Verkeer

en: Connections / Requests
nl: Verbindingen / Aanvragen

en: Connection Timeouts
nl: Verbindinguitvaltijden

en: 1 Hour
nl: 1 uur

en: 6 Hours
nl: 6 uur

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 1 Week
nl: 1 week

en: 1 Month
nl: 1 maand

en: You need to enable the <a href="%s">Information Collector</a> setting in order to render usage graphics.
nl: Je moet de <a href="%s">Information Collector</a> aanzetten om gebruiksgrafieken te maken.

en: Whether or not it should collect statistics about the traffic of this virtual server.
nl: Worden verkeers statistieken voor deze server wel of niet verzameld.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Collect Statistics
nl: Verzamel Statistieken

en: Allows to specify an alternative Document Root path.
nl: Staat toe om een alternatieve hoofdmap op te geven.

en: Document Root
nl: Hoofdmap

en: Extension List
nl: Extensie lijst

en: Extensions
nl: Extenties

en: Add New Extension
nl: Nieuwe Extensie Toevoegen

en: File Matches
nl: Bestand Komt Overeen

en: Files
nl: Bestanden

en: Add New File
nl: Voeg Nieuw Bestand Toe

en: Default
nl: Standaard

en: Directory
nl: Map

en: Go to Parent
nl: Ga naar Ouder

en: Modify
nl: Verander

en: Special Files
nl: Speciale Bestanden

en: File
nl: Bestand

en: New MIME type to be added.
nl: Nieuw MIME type om toe te voegen.

en: Comma separated list of file extensions associated with the MIME type.
nl: Komma gescheiden lijst van bestand extenties geassocieerd met het MIME type.

en: Maximum time that this sort of content can be cached (in seconds).
nl: Maximum tijd dat dit soort inhoud kan worden gearchiveerd (in seconden).

en: Max Age
nl: Max Oudheid

en: Add New MIME-Type
nl: Voeg nieuw MIME-type toe

en: Add New
nl: Voeg toe

en: MaxAge (<em>secs</em>)
nl: Max Ouderdom (<em>seconden</em>)

en: Save Configuration
nl: Bewaar Configuratie

en: Would you like to apply the changes to the running server now?
nl: Wil je de wijzigingen direct toepassen op de draaiend server?

en: The configuration file has been saved successfully.
nl: Het configuratiebestand is succesvol opgeslagen.

en: Sanity checks
nl: Configuratie controles

en: Glitches were found in the current configuration. Please, fix the following issues:
nl: Er zijn problemen gevonden in de huidige configuratie. Herstel de volgende problemen:

en: Note that the configuration file was not saved.
nl: Bedenk dat het configuratiebestand niet is opgeslagen.

en: Solve
nl: Los op

en: Configuration successfully saved
nl: Configuratie succesvol opgeslagen

en: Do not restart
nl: Herstart niet

en: Graceful restart
nl: Vriendelijke herstart

en: Hard restart
nl: Directe herstart

en: Save
nl: Bewaar

en: Home
nl: Begin

en: General
nl: Algemeen

en: Sources
nl: Bronnen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Help
nl: Hulp

en: Updating...
nl: Bijwerken...

en: <p><b>WARNING</b>: This section contains advanced
    configuration parameters. Changing things is not recommended unless
    you really know what you are doing.</p>
nl: <p><b>WAARSCHUWING:</b> Deze sectie bevat geavanceerde
    configuratie parameter. Het veranderen ervan wordt niet geadviseerd
    tenzij je weet wat je aan het doen bent.</p>

en: Defines which thread policy the OS should apply to the server.
nl: Definieert welke thread beleid het besturingssysteem moet gebruiken voor de server.

en: If empty, Cherokee will calculate a default number.
nl: Wanneer leeg zal Cherokee het standaard nummer berekenen.

en: It defines how many file descriptors the server should handle. Default is the number showed by ulimit -n
nl: Het definieert hoeveel bestands beschrijvers de server moet afhandelen. Het standaard aantal wordt getoond met ulimit -n

en: Allows to choose the internal file descriptor polling method.
nl: Staat toe om de interne bestandsbeschrijven polling methode te kiezen.

en: Minimum size of a file to use sendfile(). Default: 32768 Bytes.
nl: Minimum grootte van een bestand om sendfile() te gebruiken. Standaard: 32768 Bytes.

en: Maximum size of a file to use sendfile(). Default: 2 GB.
nl: Maximum grootte van een bestand om sendfile() te gebruiken. Standaard: 2 GB.

en: Name a program that will be called if, by some reason, the server fails. Default: <em>cherokee-panic</em>.
nl: Naar van het programma dat wordt uitgevoerd als, voor wat voor reden dan ook, de webserver faalt. Standaard: <em>cherokee-panic</em>.

en: Path of the PID file. If empty, the file will not be created.
nl: Pad naar het PID bestand. Het bestand wordt niet gemaakt als deze niet is opgegeven.

en: Max. length of the incoming connection queue.
nl: Max. lengte van de inkomende connectie rij.

en: Set the number of how many internal connections can be held for reuse by each thread. Default: 20.
nl: Zet het aantal interne connecties dat kan worden hergebruikt per draad. Standaard: 20.

en: Sets the number of seconds between log consolidations (flushes). Default: 10 seconds.
nl: Zet het aantal seconde tussen het wegschrijven van het logboek. Standaard: 10 seconden.

en: Time lapse (in seconds) between Nonce cache clean ups.
nl: Tijdspanne (in seconden) tussen het Nonce cache opruimen.

en: Enables the server-wide keep-alive support. It increases the performance. It is usually set on.
nl: Activeer server-brede blijf-inleven ondersteuning. Het verbetert de snelheid, daarom staat het gewoonlijk aan.

en: Maximum number of HTTP requests that can be served by each keepalive connection.
nl: Maximum aantal HTTP aanvragen dat kan worden afgehandeld met een blijf-inleven verbinding.

en: Allows the server to use Chunked encoding to try to keep Keep-Alive enabled.
nl: Staat de server toe om Chunked encoding toe te passen om de verbinding in leven te houden.

en: Activate or deactivate the I/O cache globally.
nl: Activeer of deactiveer het I/O archief globaal.

en: Number of pages that the cache should handle.
nl: Aantal pagina's dat het archief moet afhandelen.

en: Files under this size (in bytes) will not be cached.
nl: Bestanden onder deze grootte (in bytes) worden niet gecached.

en: Files over this size (in bytes) will not be cached.
nl: Bestanden boven deze grootte (in bytes) worden niet gecached.

en: How long (in seconds) the file information should last cached without refreshing it.
nl: Hoe lang (in seconden) de bestandsinformatie wordt gearchiveerd zonder het te verversen.

en: How long (in seconds) the file content should last cached.
nl: Hoe lang (in seconden) de bestand inhoud gearchiveerd moet blijven.

en: Path to a Diffie Hellman (DH) parameters PEM file: 512 bits.
nl: Pad naar een Diffie Hellman (DH) parameters PEM bestand: 512bits.

en: Path to a Diffie Hellman (DH) parameters PEM file: 1024 bits.
nl: Pad naar een Diffie Hellman (DH) parameters PEM bestand: 1024bits.

en: Path to a Diffie Hellman (DH) parameters PEM file: 2048 bits.
nl: Pad naar een Diffie Hellman (DH) parameters PEM bestand: 2048bits.

en: Path to a Diffie Hellman (DH) parameters PEM file: 4096 bits.
nl: Pad naar een Diffie Hellman (DH) parameters PEM bestand: 4096bits.

en: Timeout for the TLS/SSL handshake. Default: 15 seconds.
nl: Uitvaltijd voor de TLS/SSL begroeting. Standaard: 15 seconden.

en: Allow clients to use SSL version 2 - Beware: it is vulnerable. (Default: No)
nl: Sta clienten toe om SSL versie 2 te gebruiken - Pas op: het is onveilig. (Standaard: Nee)

en: Allowed
nl: Sta toe

en: Keep Alive
nl: Blijf In Leven

en: Max keepalive reqs
nl: Maximum blijfinleven aanvragen

en: Chunked Encoding
nl: Blokken Geëncodeerd

en: Polling Method
nl: Polling methode

en: Sendfile min size
nl: Sendfile min grootte

en: Sendfile max size
nl: Sendfile max grootte

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Thread Number
nl: Thread Aantal

en: Thread Policy
nl: Thread Beleid

en: File descriptors
nl: Bestands beschrijvers

en: Listening queue length
nl: Luister rij lengte

en: Reuse connections
nl: Hergebruik verbindingen

en: Log flush time
nl: Log schrijf tijd

en: Nonces clean up time
nl: Nonce opruimtijd

en: Resources
nl: Bronnen

en: Max pages
nl: Maximum paginas

en: File Min Size
nl: Bestand Min grootte

en: File Max Size
nl: Bestand Max grootte

en: Lasting: stat
nl: Duur: stat

en: Lasting: mmap
nl: Duut: mmap

en: I/O cache
nl: I/O archief

en: Panic action
nl: Paniek actie

en: PID file
nl: PID bestand

en: Allow
nl: Sta toe

en: Allow SSL v2
nl: Sta SSL v2 toe

en: Handshake Timeout
nl: Begroetings Uitvaltijd

en: Advanced Configuration
nl: Geavanceerde Configuratie

en: Apply a custom timeout to the connections matching this rule.
nl: Pas een eigen uitvaltijd toe op de verbindingen die op deze regel uitkomen.

en: How the connection will be handled.
nl: Hoe de verbindingen worden afgehandeld.

en: Enable to allow access to the resource only by https.
nl: Activeer om alleen toegang te geven tot het bron door middel van https.

en: List of IPs and subnets allowed to access the resource.
nl: Lijst van IPs en subnetten die de bron mogen benaderen.

en: Which, if any, will be the authentication method.
nl: Welke, indien, de authenticatie methode wordt.

en: Points how long the files should be cached
nl: Geeft aan hoe lang bestanden worden gearchiveerd

en: Set an outbound traffic limit. It must be specified in Bytes per second.
nl: Zet de uitgaande verkeerslimiet. Dit moet worden geschreven in Bytes per seconde.

en: Do not log requests matching this rule.
nl: Log geen aanvragen die op deze regel uitkomen.

en: How long from the object can be cached.<br />
    The <b>m</b>, <b>h</b>, <b>d</b> and <b>w</b> suffixes are allowed for minutes, hours, days, and weeks. Eg: 2d.
nl: Hoe lang het object kan worden gearchiveerd.<br />
    De <b>m</b>, <b>h</b>, <b>d</b> and <b>w</b> achtervoegels zijn toegestaan voor minuten, uren, dagen en weken. Vb: 2d.

en: How an intermediate cache should treat the content.
nl: Hoe een tussenliggende cache de informatie moet behandelen.

en: Prevents the retention of sensitive information. Caches must not store this content.
nl: Voorkomt de opslag van gevoelige informatie. Caches moeten deze informatie niet opslaan.

en: Forbid intermediate caches from transforming the content.
nl: Verbied tussenliggende caches om de informatie te veranderen.

en: The client must contact the server to revalidate the object.
nl: De client moet de server benaderen om het object te hervalideren.

en: Proxy servers must contact the server to revalidate the object.
nl: Proxyservers moeten de server benaderen om het object te hervalideren.

en: Behavior rules
nl: Gedrag regels

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Authentication modules
nl: Authenticatie modules

en: Leave unset
nl: Laat niet ingesteld

en: Forbid
nl: Verbied

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Timeout
nl: Uitvaltijd

en: Connections Timeout
nl: Verbindinguitvaltijd

en: Limit traffic to
nl: Limiteer verkeer tot

en: Traffic Shaping
nl: Verkeer Limiteren

en: Skip Logging
nl: Log Registratie Overslaan

en: Logging
nl: Log registratie

en: Only https
nl: Alleen https

en: Allow From
nl: Sta toe van

en: Access Restrictions
nl: Toegang Restricties

en: Validation Mechanism
nl: Validatie Mechanisme

en: Can not be empty
nl: Kan niet leeg zijn

en: Header
nl: Kopregel

en: Header Operations
nl: Kopregel Operaties

en: Action
nl: Actie

en: Add New Header
nl: Voeg nieuwe regel toe

en: Regular Expressions
nl: Reguliere Expressies

en: New Regular Expression
nl: Nieuwe Reguliere Expressie

en: Expiration
nl: Vervaltijd

en: Time to expire
nl: Tijd om te vervallen

en: Management by caches
nl: Beheer door caches

en: No Store
nl: Niet Opslaan

en: No Transform
nl: Geen Wijzigingen

en: Must Revalidate
nl: Moet Hervalideren

en: Proxies Revalidate
nl: Proxy's Hervalideren

en: Content Expiration
nl: Inhoud Vervaltijd

en: Information Encoders
nl: Informatie Encoders

en: Use the %s encoder whenever the client requests it.
nl: Gebruik de %s encoder wanneer de gebruiker er om vraagt.

en: support
nl: ondersteuning

en: Matching Rule
nl: Kies Regel

en: Handler
nl: Uitvoerder

en: Rule
nl: Regel

en: Security
nl: Beveiliging

en: The server suggests to check <a href="%s">this page</a>. Most probably the problem can be solved in there.
nl: De server geeft aan <a href="%s">deze pagina</a> te bekijken. Waarschijnlijk kan het probleem daarmee worden opgelost.

en: Server Launch Error
nl: Server start fout

en: Something unexpected just happened.
nl: Er is iets onverwachts gebeurd.

en: The configuration file <code>%s</code> cannot be modified.
nl: Het configuratie bestand <code>%s</code> kan niet worden gewijzigd.

en: You have to change its permissions in order to allow cherokee-admin to work with it. You can try to fix it by changing the file permissions:
nl: Je moet zijn permissies wijzigen zodat cherokee-admin er mee kan werken. Je kan proberen van hetvolgende bestand de permissies te veranderen:

en: or by launching cherokee-admin as root.
nl: of cherokee-admin als root te starten.

en: The specified configuration file <code>%s</code> is a directory.
nl: Het configuratie bestand <code>%s</code> is een map.

en: You must change the name in order to allow cherokee-admin to work with it. You can try to fix it by renaming the directory so the file can be created:
nl: Je moet de naam wijzigen zodat cherokee-admin er mee kan werken. Je kan proberen de volgende map te hernoemen zodat het bestand kan worden gemaakt:

en: or by launching cherokee-admin specifying a different configuration file.
nl: of door het cherokee-admin te starten met een ander configuratie bestand.

en: Configuration file is not writable
nl: Configuratie bestand is niet beschrijfbaar

en: Incorrect configuration file specified
nl: Verkeerd configuratie bestand opgegeven

en: Could not find a Cherokee resource: <code>%s</code>
nl: Kan een onderdeel van Cherokee niet vinden: <code>%s</code>

en: You may need to reinstall the Web Server in order to sort out this issue.
nl: Het herinstalleren van de Webserver zou dit probleem kunnen oplossen.

en: Cherokee resource is missing
nl: Cherokee onderdeel ontbreekt

en: Cherokee-admin has detected a very old configuration file.
nl: Cherokee-admin heeft een erg oude configuratie ontdekt.

en: Most probably cherokee-admin is trying to read an old configuration file. Please, remove it so cherokee-admin can create a new one with the right format.
nl: Waarschijnlijk probeert cherokee-admin een oud configuratie bestand te lezen. Verwijder het zodat cherokee-admin een nieuwe kan maken in het juiste formaat.

en: Detected an Ancient Configuration File
nl: Ontdekte een configuratie bestand uit de prehistorie.

en: Ancient Configuration File
nl: Prehistorisch Configuratie Bestand

en: We apologize for any inconveniences that this may have caused.
nl: We verontschuldigen ons voor de problemen die dit mogelijk heeft veroorzaakt.

en: Please, send your comments to the server developers. Your configuration file <strong>will</strong> be attached upon submission. What were you doing when the issue showed up?
nl: Stuur je commentaar naar de ontwikkelaars. Je configuratie bestand <strong>zal</strong> worden bijgevoegd. What was je aan het doen toen dit probleem zich voordeed?

en: Thank you for reporting the problem. The Cherokee Web Server developers will try to fix it up as soon as possible.
nl: Bedankt voor het rapporteren van het probleem. De Cherokee Webserver ontwikkelaars zullen het probleem zo snel mogelijk proberen te repareren.

en: <p>For some reason, the issue could not be reported to the Cherokee project.</p><p>Please, do not hesitate to <a target="_blank" href="%s">report the issue</a> on our bug tracking system if the problem persists.</p>
nl: <p>Om onbekende reden kan het probleem niet worden gerapporteerd aan het Cherokee project.</p><p>Schroom niet om het probleem te <a target="_blank" href="%s">rapporteren</a> op onze Problemenlijst, mocht het probleem zich aanhouden.</p>

en: Internal Error
nl: Interne Fout

en: Thank you!
nl: Bedankt!

en: Could not report the issue
nl: Kan dit probleem niet rapporteren

en: Unexpected Exception
nl: Onverwachte Uitzondering

en: Report this
nl: Rapporteer dit

en: Defines the TCP port that the server will listen to.
nl: Definieert een TCP poort waar de server naar luistert

en: Optionally defines an interface to bind to. For instance: 127.0.0.1
nl: Optioneel specificeer een netwerkkaart om naar te luisteren. Bijvoorbeeld: 127.0.0.1

en: Set to enable the IPv6 support. The OS must support IPv6 for this to work.
nl: Stel in om IPv6 ondersteuning te activeren. Het besturingssysteem moet IPv6 ondersteunen.

en: This option allows to choose how the server identifies itself.
nl: Deze optie kiest hoe de server zichzelf identificeert.

en: Time interval until the server closes inactive connections.
nl: Interval totdat de server inactieve verbindingen sluit.

en: Which, if any, should be the TLS/SSL backend.
nl: Welke, indien aanwezig, moet de TLS/SSL backend zijn.

en: How the usage graphics should be generated.
nl: Hoe de gebruiksstatistieken moeten worden gemaakt.

en: How to track uploads/posts so its progress can be reported to the user.
nl: Hoe uploads/posts te volgen zodat de voortgang aan de gebruiker kan worden gemeld.

en: Changes the effective user. User names and IDs are accepted.
nl: Wijzigt de effectieve eigenaar. Gebruikernaam en IDs worden geaccepteerd.

en: Changes the effective group. Group names and IDs are accepted.
nl: Wijzigt de effectieve groep. Groepnamen en IDs zijn geaccepteerd.

en: Jail the server inside the directory. Don't use it as the only security measure.
nl: 'Jail' de server binnen zijn map. Gebruik dit niet als enige beveiligings maatregel.

en: No ports to listen have been defined. By default the server will listen to TCP port 80 on all the network interfaces.
nl: Er zijn geen porten om naar te luisteren gedefinieerd. Standaard zal de server luisteren naar TCP poort 80 op alle netwerk apparaten.

en: Remember: The HTTP standard port is 80. The HTTPS port is 443.
nl: Ter herinnering: De standaard HTTP poort is 80. De HTTPS poort is 443.

en: First edit the offending rule(s)
nl: Bewerk eerst de verantwoordelijke regel(s)

en: General Configuration
nl: Algemene Configuratie

en: Configuration Quickstart
nl: Configuratie Snelstart

en: Port/Interface combination already in use.
nl: Poort/Netwerkkaart combinatie al in gebruik

en: SSL/TLS back-end
nl: SSL/TLS ondersteuning

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Timeout (<i>secs</i>)
nl: Uitvaltijd (<i>seconde</i>)

en: Network Behavior
nl: Netwerk gedrag

en: Graphs Type
nl: Grafiek Type

en: Information Collector
nl: Informatie Verzamelaar

en: Upload Tracking
nl: Upload Volgen

en: Bind to
nl: Verbind aan

en: Port
nl: Poort

en: TLS/SSL port
nl: TLS/SSL poort

en: TLS/SSL support disabled
nl: TLS/SSL ondersteuning uit

en: Deletion is forbidden
nl: Verwijdering is niet toegestaan

en: Configuration consistency
nl: Configuratie consistentie

en: Do you really want to remove it?
nl: Wil je het echt verwijderen?

en: Interface
nl: Netwerkkaart

en: Add a new listening port
nl: Voeg nieuwe poort toe

en: Add new port
nl: Voeg nieuwe poort toe

en: Listening to Ports
nl: Luisteren naar poorten

en: Execution Permissions
nl: Uitvoer Permissies

en: User
nl: Gebruiker

en: Group
nl: Groep

en: Network
nl: Netwerk

en: Ports to listen
nl: Poorten om naar te luisteren

en: Permissions
nl: Permissies

en: Icons
nl: Iconen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Documentation
nl: Documentatie

en: You will be sent an email requesting confirmation
nl: Je wordt een e-mail ter bevestiging gestuurd

en: Optionally provide your name
nl: Optioneel kun je, je naam opgeven

en: There are a number of Community <a href="%(link)s" target="_blank">Mailing Lists</a>
    available for you to subscribe. You can subscribe the General Discussion
    mailing list from this interface. There is where most of the discussions
    take place.
nl: Er zijn een aantal Community <a href="%(link)s" target="_blank">Mailinglijsten</a>
    beschikbaar om op te abonneren. Je kunt abonneren op de Algemene Discussie
    mailinglijst (Engels) vanaf deze applicatie. Hier vindt de meeste discussie
    plaats.

en: Server is Running
nl: Server draait

en: Server is not Running
nl: Server draait niet

en: Hostname
nl: Computernaam

en: Modified
nl: Veranderd

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Config File
nl: Configuratie Bestand

en: Server Information
nl: Server informatie

en: Processors
nl: Processoren

en: Memory
nl: Geheugen

en: Language
nl: Taal

en: Mailing List Subscription
nl: Mailing lijst abonnement

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Your email address
nl: Je email adres

en: Your name
nl: Je naam

en: Getting started
nl: Hoe te beginnen

en: Subscribe to mailing lists
nl: Abonneren op de mailinglijsten

en: Report a bug
nl: Rapporteer een probleem

en: Purchase commercial support
nl: Koop commerciële ondersteuning

en: About Cherokee
nl: Over Cherokee

en: Join the Cherokee Community:
nl: Kom bij de Cherokee Community:

en: Visit the Cherokee Project Website
nl: Bezoek de Cherokee Project Website

en: Follow us on Twitter
nl: Volg ons op Twitter

en: Join us on Facebook
nl: Word lid op Facebook

en: Become a member of Cherokee group on LinkedIn
nl: Wordt lid van de Cherokee groep op LinkedIn

en: Chat with us at irc.freenode.net
nl: Chat met ons op irc.freenode.net

en: Shutdown Cherokee-admin
nl: Cherokee-admin afsluiten

en: Shut down
nl: Afsluiten

en: You are about to shut down this instance of Cherokee-admin
nl: Je gaat zo deze versie van Cherokee-admin afsluiten

en: Are you sure you want to proceed?
nl: Weet je zeker dat je verder wilt gaan?

en: Cherokee-admin has been shut down
nl: Cherokee-admin is afgesloten

en: Shut down Cherokee-Admin
nl: Sluit Cherokee-Admin af

en: Welcome to Cherokee Admin
nl: Welkom bij de Cherokee Admin

en: Loading new configuration file..
nl: Nieuw configuratiebestand laden..

en: Create a new configuration file:
nl: Maak een nieuw configuratie bestand:

en: Regular
nl: Reguliere

en: Regular configuration: Apache logs, MIME types, icons, etc.
nl: Normale configuratie: Apache logs, MIME typen, iconen, etc.

en: Static Content
nl: Statische Inhoud

en: Optimized to send static content.
nl: Geoptimiliseerd om statisch verkeerd te verzenden.

en: Server Development
nl: Server Ontwikkelinig

en: No standard port, No log files, No PID file, etc.
nl: Geen standaard poort, Geen log bestanden, Geen PID bestand, etc.

en: New Configuration File
nl: Nieuw Configuratie Bestand

en: Configuration File Not Found
nl: Configuratie Bestand Niet Gevonden

en: <p>You are about to delete the <b>%s</b> behavior rule.</p><p>Are you sure you want to proceed?</p>
nl: <p>Je gaat de <b>%s</b> gedragsregel verwijderen.</p><p>Weet je zeker dat je verder wilt gaan?</p>

en: You are about to clone a Behavior Rule. Would you like to proceed?
nl: Je gaat een gedragsregel dupliceren. Wil je verder gaan?

en: Rule Type
nl: Regel Type

en: Manual
nl: Handleiding

en: Manual configuration
nl: Handmatige configuratie

en: Final
nl: Definitief

en: Non Final
nl: Niet Definief

en: Add Behavior Rule
nl: Maak gedragsregel

en: Configuration Assistant
nl: Configuratie Assistent

en: Clone Behavior Rule
nl: Dupliceer gedragsregel

en: Clone
nl: Dupliceer

en: Clone Selected Behavior Rule
nl: Dupliceer de geselecteerde gedragsregel

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Rule Filtering
nl: Regel filtering

en: The source can be either a local interpreter or a remote host acting as an information source.
nl: De bron kan een interpreter zijn of een andere computer dat als een informatie bron werkt.

en: Source nick. It will be referenced by this name in the rest of the server.
nl: Bron naam. Het zal worden gebruikt binnen de rest van de server.

en: It allows to choose whether it runs the local host or a remote server.
nl: Het geeft de keuze om te kiezen of het lokaal of op een andere server draait.

en: Where the information source can be accessed. The host:port pair, or the Unix socket path.
nl: Waar de informatie bron kan worden gevonden. Het computer:poort paar, of het Unix socket pad.

en: How long should the server wait when spawning an interpreter before giving up (in seconds). Default: 3.
nl: Hoe lang de server moet wachten wanneer een interpreter wordt gestart voordat wordt opgegeven (in seconden). Standaard: 3.

en: Sources currently in use. Note that the last source of any rule cannot be deleted until the rule has been manually edited.
nl: Bronnen momenteel in gebruik. De laaste bron van elke regel kan niet worden verwijderd totdat de regel handmatig is gewijzigd.

en: Execute the interpreter under a different user. Default: Same UID as the server.
nl: Voer de interpreter uit met andere eigenaar. Standaard: zelfde UID als de server.

en: Execute the interpreter under a different group. Default: Default GID of the new process UID.
nl: Voer de interpreter uit onder een andere groep. Standaard: standaard GID van het nieuwe proces UID.

en: Whether the new child process should inherit the environment variables from the server process. Default: yes.
nl: Of het kind proces de omgevingsvariablen over moet nemen van het server proces. Standaard: ja.

en: You are about to delete an Information Source. Are you sure you want to proceed?
nl: Je gaat een Informatie Bron verwijderen. Weet je zeker dat je verder wilt gaan?

en: The Information Source list is currently empty.
nl: Informatie Bron lijst is momenteel leeg.

en: This is the last Information Source in use by a rule. Deleting it would break the configuration.
nl: Dit is de laatste Informatie Bron die in gebruik is door een regel. Verwijdering zal de configuratie doen falen.

en: Name of the environment variable
nl: Naam van de omgevingsvariabele

en: Value of the environment variable
nl: Waarde van de omgevingsvariabele

en: The selected Information Source is about to be cloned.
nl: De geselecteerde Informatie Bron gaat worden gekloond.

en: Variable
nl: Variabele

en: Environment Variables
nl: Omgevings Variabelen

en: Add new Environment variable
nl: Voeg een nieuwe Omgevings variable toe

en: Add new variable
nl: Voeg een nieuwe Omgevings Variabele toe

en: Source Usage
nl: Bron gebruik

en: Virtual Server
nl: Virtuele Server

en: Source
nl: Bron

en: Connection
nl: Verbinding

en: Interpreter
nl: Interpereter

en: Spawning timeout
nl: Herstart uitvaltijd

en: Execute as User
nl: Uitvoeren als Eigenaar

en: Execute as Group
nl: Uitvoeren als Groep

en: Inherit Environment
nl: Overgenomen Omgeving

en: Add New Information Source
nl: Maak Nieuwe Informatie Bron

en: Clone Information Source
nl: Dupliceer Informatie Bron

en: Clone Selected Information Source
nl: Dupliceer geselecteerde Informatie Bron

en: Sources Filtering
nl: Bron Filteren

en: Virtual Servers
nl: Virtuele Server

en: Server Wide Monitoring
nl: Serverbrede monitoring

en: Virtual Server Monitoring
nl: Virtuele Servers monitoring

en: System wide status
nl: Systeembreede status

en: Virtual Server Filtering
nl: Virtuele Server filtering

en: Nickname for the virtual server.
nl: Naam voor de virtuele server.

en: This directive points to the PEM-encoded Certificate file for the server (Full path to the file)
nl: Deze configuratie wijst naar het PEM-geëncodeerde Certificaat voor de server (Volledig pad naar het bestand)

en: PEM-encoded Private Key file for the server (Full path to the file)
nl: PEM-geëncodeerde Prive Sleutel voor de server (Volledig pad naar het bestand)

en: File containing the trusted CA certificates, utilized for checking the client certificates (Full path to the file)
nl: Bestand dat de vertrouwde CA certificaten bevat, wordt gebruikt om de gebruikerscertificaten te controleren (Volledig pad naar het bestand)

en: Limit up to which depth certificates in a chain are used during the verification procedure (Default: 1)
nl: Limiteer tot welke diepte certificaten in een ketting kunnen worden gebruikt in een verificatie procedure. (Standaard: 1)

en: Allows the selection of how to generate the error responses.
nl: Selecteert hoe foutmeldingen worden gegenereerd.

en: Directory inside the user home directory to use as root web directory. Disabled if empty.
nl: Map binnen de gebruikers thuis map om te gebruiken als hoofdmap voor een website. Niet actief wanneer niet opgegeven.

en: The personal web support is currently turned on.
nl: De persoonlijke website functie is ingeschakeld.

en: Adds a new domain name. Wildcards are allowed in the domain name.
nl: Voegt een nieuwe domeinnaam toe. Jokertekens zijn toegestaan binnen een domeinnaam.

en: Virtual Server root directory.
nl: Virtuele Server hoofdmap.

en: List of name files that will be used as directory index. Eg: <em>index.html,index.php</em>.
nl: Lijst met bestanden dat zal worden gebruikt als map index. Vb <em>index.html,index.php</em>.

en: The maximum size, in bytes, for POST uploads. (Default: unlimited)
nl: De maximum grootte, in bytes, voor POST uploads. (Standaard: niet gelimiteerd)

en: Whether this virtual server is allowed to use Keep-alive (Default: yes)
nl: Of deze virtuele server blijf-inleven mag gebruiken (Standaard: ja)

en: The Logging is currently enabled.
nl: Logboek registratie is ingeschakeld.

en: Logging format. Apache compatible is highly recommended here.
nl: Type logregistratie. Apache compatibel is hier sterk geadviseerd.

en: Back-end used to store the log accesses.
nl: Methode om de toegangsstatistieken op te slaan.

en: Back-end used to store the log errors.
nl: Methode om de foutmeldingen op te slaan.

en: Back-end used to store the log accesses and errors.
nl: Methode om zowel de toegangsstatistieken als foutmeldingen op te slaan.

en: Full path to the file where the information will be saved.
nl: Volledig pad naar het bestand waar de informatie wordt bewaard.

en: Path to the executable that will be invoked on each log entry.
nl: Pad naar het uitvoerbare bestand dat wordt aangeroepen voor elke log regel.

en: Whether the logger should read and use the X-Real-IP and X-Forwarded-For headers (send by reverse proxies).
nl: Of de logger de X-Real-IP en X-Forwarded-For kopregels moet lezen en gebruiken (wordt verzonden door de omgekeerde proxies).

en: List of IP addresses and subnets that are allowed to send X-Real-IP and X-Forwarded-For headers.
nl: Lijst van IP adressen en subnetten die X-Real-IP en X-Forwarded-For kopregels mogen verzenden.

en: How to support the "Advanced Virtual Hosting" mechanism. (Default: off)
nl: Hoe het "Geavanceerde Virtuele Hosting" mechanisme wordt ondersteund. (Standaard: uit)

en: The following variables are accepted:
nl: De volgende variabelen worden geaccepteerd:

en: Allows the selection of domain matching method.
nl: Selecteert de methode hoe domeinen worden gekozen.

en: Whether or not it should collected statistics about the traffic of this virtual server.
nl: Worden verkeersstatistieken voor deze server wel of niet verzameld.

en: Time standard to use in the log file entries.
nl: Tijd standaard om te gebruiken in log bestand regels.

en: Remember that only "File Exists" rules and "List & Send" handlers use the Directory Indexes setting.
nl: Bedenkt dat alleen de "Bestand Bestaat" regel en "Toon & Verstuur" afhandelaar de Map Index instelling gebruiken.

en: Use this nickname as an additional host name for this virtual server (Default: yes)
nl: Gebruik deze bijnaam als extra computernaam voor deze virtuele server (Standaard: ja)

en: <p>The 'default' virtual server matches all the domain names.</p>
nl: <p>De 'standaard' virtuele server voor alle domein namen.</p>

en: Remote IP address
nl: Doel IP adres

en: Local IP address
nl: Lokaal IP adres

en: Request Protocol
nl: Aanvraag Protocol

en: Transport type: http or https
nl: Transport type: http of https

en: Port of the server serving the request
nl: Poort van de server die de aanvraag behandelt

en: The query string, if exists
nl: De query string, wanneer deze bestaat

en: First line of HTTP request
nl: Eerste regel van de HTTP aanvraag

en: Response status code
nl: Antwoord status code

en: Time: in common log format time format
nl: Tijd: in het algemene logformaat tijdformaat

en: Time: seconds since Epoch
nl: Tijd: seconden sinds Epoch

en: Time: milliseconds since Epoch
nl: Tijd: milliseconden sinds Epoch

en: Remote user (authentication)
nl: Gebruiker (authenticatie)

en: URL path requested
nl: Aangevraagd URL pad

en: URL path requested before any rewrite
nl: Aangevraagd URL pad voor het herschrijven

en: Virtual Server nick name
nl: Virtuele Server bijnaam

en: Requested host (Host: header)
nl: Aangevraagde systeemnaam (Host: kopregel)

en: Size of the response in bytes
nl: Grootte van het antwoord in bytes

en: 'Host:' header of the request
nl: 'Host:' kopregel van de aanvraag

en: 'Referrer:' header of the request
nl: 'Referrer:' kopregel van de aanvraag

en: 'User-Agent:' header of the request
nl: 'User-Agent:' kopregel van de aanvraag

en: 'Cookie:' header of the request
nl: 'Cookie' kopregel van de aanvraag

en: SSL cookbook
nl: SSL kookboek

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Rule Match
nl: Regel overeenkomst

en: Assigned Handler
nl: Toegepaste Uitvoerder

en: Custom Document Root
nl: Eigen Hoofdmap

en: Root
nl: Hoofdmap

en: Only HTTPS
nl: Alleen HTTPS

en: Secure
nl: Beveiligd

en: Encoders
nl: Encodering

en: Connection Timeout
nl: Verbindinguitvaltijd

en: Shaping
nl: Verkeer Limiteren

en: Logging Enabled
nl: Log Registratie Geactiveerd

en: Rule is Final
nl: Regel is definitief

en: Match nickname
nl: Vergelijk Bijnaam

en: Host Match
nl: Computernaam Gelijk

en: Method
nl: Methode

en: Remove criteria
nl: Verwijder criteria

en: How to match this Virtual Server
nl: Hoe bij deze Virtuele Server uit te komen

en: Add an additional matching criteria
nl: Voeg extra zoek criteria toe

en: Behavior Rules
nl: Gedragregels

en: Rule Management
nl: Regel beheer

en: Only accept Secure Connections
nl: Accepteer alleen beveiligde verbindingen

en: Encoding enabled
nl: Encodering geactiveerd

en: no
nl: nee

en:  seconds
nl:  seconden

en:  bytes per second
nl:  bytes per seconde

en: Logging enabled for this rule
nl: Log registratie voor deze regel is geactiveerd

en: Prevents further rule evaluation
nl: Voorkomt het gebruik van opvolgende regels

en: Virtual Server nickname
nl: Virtuele Server naam

en: Directory Indexes
nl: Map indices

en: Paths
nl: Paden

en: Neither are in use at the moment.
nl: Geen zijn momenteel in gebruik.

en: Keep-alive
nl: Blijf-in-leven

en: Max Upload Size
nl: Max Upload grootte

en: Advanced Virtual Hosting
nl: Geavanceerde Virtuele Hosting

en: Error Handling hook
nl: Fout Afhandelaar onderbreking

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Write errors to
nl: Schrijf fouten naar

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Command
nl: Commando

en: Error Logging
nl: Fout Loggen

en: Format
nl: Formaat

en: Write accesses to
nl: Schrijf toegang naar

en: Hide
nl: Verberg

en: Show macros
nl: Toon macro's

en: Template:
nl: Sjabloon:

en: Access Logging
nl: Toegangslogging

en: Time standard
nl: Tijd standaard

en: Accept
nl: Accepteer

en: Accept Forwarded IPs
nl: Accepteer Doorgestuurde IPs

en: Do not check
nl: Controleer niet

en: Logging Options
nl: Log opties

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Certificate key
nl: Certificaat sleutel

en: Required SSL/TLS Values
nl: Verplichte SSL/TLS waarden

en: Ciphers
nl: Versleutelingen

en: Client Certs. Request
nl: Gebruiker Certificaat Aanvragen

en: CA List
nl: CA lijst

en: Verify Depth
nl: Verifiëer Diepte

en: Advanced Options
nl: Uitgebreide opties

en: Basics
nl: Basis

en: Error Handler
nl: Fout afhandelaar

en: <p>You are about to delete the <b>%(nick_esc)s</b> Virtual Server.</p><p>Are you sure you want to proceed?</p>
nl: <p>Je gaat de Virtuele Server <b>%(nick_esc)s</b> verwijderen.</p><p>Weet je zeker dat je verder wilt gaan?</p>

en: You are about to clone a Virtual Server. Would you like to proceed?
nl: Je gaat een Virtuele Server dupliceren. Wil je verder gaan?

en: Name of the Virtual Server you are about to create. A domain name is alright.
nl: Naam van de Virtuele Server die je wilt maken. Een domeinnaam voldoet.

en: Document Root directory of the new Virtual Server.
nl: Document hoofdmap voor de nieuwe virtuele server.

en: Add New Virtual Server
nl: Voeg nieuwe Virtual Server toe

en: Virtual Server Configuration Assistant
nl: Virtuele Servers configuratie assistent

en: Clone Virtual Server
nl: Dupliceer Virtual server

en: Clone Selected Virtual Server
nl: Dupliceer geselecteerde Virtual server

en: The default match ought not to be changed.
nl: De standaard regel moet niet worden veranderd.

en: And
nl: En

en: Or
nl: Of

en: Not
nl: Niet

en: Select
nl: Selecteer

en: Balancer without any source
nl: Verdeler zonder enkele bron

en: Authentication rule without Realm
nl: Authenticatie regel zonder Realm

en: Virtual Server without document root
nl: Virtuele Server zonder hoofdmap

en: Virtual Server without nickname
nl: Virtuele Server zonder bijnaam

en: Directory match without a directory
nl: Map vergelijking zonder opgeven map

en: Extensions match without any extension
nl: Extensie vergelijking zonder extensie

en: RegEx match without a RegEx entry
nl: RegEx vergelijking zonder een Reguliere Expressie

en: Header match without a defined header
nl: Kopregel vergelijking zonder gedefinieerde kopregel

en: Header match without a matching expression
nl: Kopregel vergelijking zonder een bijpassende expressie

en: File exists rule without a file or 'Any file'
nl: Bestand bestaat vergelijking zonder bestandsnaam of 'Willekeurig bestand'

en: Method match without a defined method
nl: Methode vergelijking zonder gedefinieerde methode

en: Empty 'Incoming IP/Port' match
nl: Lege 'Binnenkomende IP/Poort' vergelijking

en: Empty 'Full path' rule match
nl: Lege 'Volledig pad' vergelijking

en: Empty 'Connected from' rule match
nl: Lege 'Verbonden van' vergelijking

en: Incomplete 'URL Argument' rule match
nl: Incomplete 'URL Argument' vergelijking

en: GeoIP match rule with no countries
nl: GeoIP vergelijking zonder land

en: %s Logical Processors
nl: %s Logische Processors

en: %s Logical Processor
nl: %s Logische Processor

en: Unknown Processor
nl: Onbekende Processor

en: Unknown RAM
nl: RAM onbekend

en: Check the cookbook for more details.
nl: Bekijk het kookboek voor meer informatie.

en: Use the same logging configuration as one of the other virtual servers.
nl: Gebruik dezelfde log configuratie als een van de andere virtuele servers.

en: Do not configure
nl: Configureer niet

en: English
nl: Engels

en: Spanish
nl: Spaans

en: German
nl: Duits

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Polish
nl: Pools

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Brazilian Portuguese
nl: Brazilisch Portugees

en: Chinese Simplified
nl: Chinees (eenvoudig)

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Galician
nl: Galicisch

en: Product only
nl: Alleen Product

en: Product + Minor version
nl: Product + Mineur versie

en: Product + Minimal version
nl: Product + Minimale versie

en: Full Server string
nl: Volledige Server string

en: None
nl: Geen

en: List & Send
nl: Toon & Verstuur

en: Only Listing
nl: Alleen lijst

en: Redirection
nl: Herleiding

en: HTTP Reverse Proxy
nl: HTTP tegengestede proxy

en: Upload Reporting
nl: Upload rapportage

en: Hidden Downloads
nl: Verborgen Downloads

en: Server Info
nl: Server Informatie

en: MySQL Bridge
nl: MySQL brug

en: HTTP Error
nl: HTTP Fout

en: Remote Administration
nl: Beheer op afstand

en: 1x1 Transparent GIF
nl: 1x1 Transparante GIF

en: Drop Connection
nl: Sluit Verbinding

en: Default errors
nl: Standaard fouten

en: Custom redirections
nl: Eigen herleidingen

en: Closest match
nl: Dichtsbijzijnde overeenkomst

en: Plain text file
nl: Platte-tekstbestand

en: Htpasswd file
nl: Htpasswd bestand

en: Htdigest file
nl: Htdigest bestand

en: Fixed list
nl: Vaste lijst

en: Basic
nl: Basis

en: Basic or Digest
nl: Basis of Digest

en: Apache compatible
nl: Apache compatibel

en: Custom
nl: Eigen

en: System logger
nl: Systeem logger

en: Standard Error
nl: Standaard Fout

en: Execute program
nl: Voer programma uit

en: Round Robin
nl: Rond verdelen

en: Failover
nl: Redundant

en: Local interpreter
nl: Lokale interpreter

en: Remote host
nl: Externe Computer

en: Round-robin
nl: Rond verdelen

en: Dynamic
nl: Dynamisch

en: Automatic
nl: Autotisch

en: External
nl: Externe

en: Internal
nl: Interne

en: Regular Expression
nl: Reguliere Expressie

en: File Exists
nl: Bestand Bestaat

en: HTTP Method
nl: HTTP Methode

en: Incoming IP/Port
nl: Binnenkomende IP/Poort

en: Full Path
nl: Volledig pad

en: Connected from
nl: Verbonden van

en: URL Argument
nl: URL argument

en: Match Nickname
nl: Bijnaam gelijk

en: Wildcards
nl: Jokers

en: Not set
nl: Niet gezet

en: Already expired on 1970
nl: Reeks vervallen in 1970

en: Do not expire until 2038
nl: Vervalt niet tot 2038

en: Custom value
nl: Eigen waarde

en: No TLS/SSL
nl: Geen TLS/SSL

en: Off
nl: Uit

en: Enhanced Virtual Hosting
nl: Uitgebreide Virtuele Hosting

en: Skip
nl: Sla over

en: Require
nl: Vereist

en: RRDtool graphs
nl: RRDtool grafieken

en: Local time
nl: Lokale tijd

en: POST tracker
nl: POST volger

en: Public
nl: Publiek

en: Private
nl: Prive

en: No Cache
nl: Geen Cache

en: 0 - No compression
nl: 0 - Geen compressie

en: 9 - Max compression
nl: 9 - Maximale compressie

en: At least one user/password pair should be configured.
nl: Er moet minimaal een gebruikers/naam wachtwoord combinatie worden geconfigureerd.

en: Authentication list
nl: Authenticatie lijst

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Add New Pair
nl: Voeg een nieuw paar toe

en: IP (Port):
nl: IP (Poort):

en: Port:
nl: Poort

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Selected Ports
nl: Geselecteerde Poorten

en: Assign new IP/Port
nl: Koppel nieuwe IP/Poort

en: Ports
nl: Poorten

en: Allow extra tailing paths
nl: Sta extra paden op het einde toe

en: Allow to list directory contents
nl: Sta een map weergave toe

en: Allow PathInfo
nl: Sta PathInfo toe

en: Allow Directory Listing
nl: Sta Mapweergave toe

en: Parsing
nl: Doorwerken

en: HTTP Error that you be used to reply the request.
nl: HTTP Fout dat dat gebruikt wordt om de aanvraag te beantwoorden.

en: HTTP Custom Error
nl: HTTP Eigen Foutmelding

en: Custom Error
nl: Eigen Foutmelding

en: MySQL balancing
nl: MySQL verdelen

en: DB balancig recipe
nl: DB verdelen recept

en: Language from which the information will be consumed.
nl: Taal die wordt gebruikt om de informatie te verwerken.

en: User to access the database.
nl: Gebruiker om de databank te benaderen

en: Password for the user accessing the database.
nl: Wachtwoord voor de gebruiker om de databank te benaderen.

en: Database to connect to.
nl: Database om naar te verbinden.

en: DB User
nl: DB Gebruiker

en: DB Password
nl: DB Wachtwoord

en: Data Base
nl: Databank

en: Serialization
nl: Achtereenschakelen

en: Balancer
nl: Verdeler

en: Data Base Balancing
nl: Databank verdelen

en: Compression Level from 0 to 9, where 0 is no compression, 1 best speed, and 9 best compression.
nl: Compressie Niveau van 0 tot 9, waar 0 geen compressie is, 1 snelste compressie en 9 beste compressie.

en: Compression Level
nl: Compressie Niveau

en: Public Web Directory to which content the configuration will be applied.
nl: Publieke Web Map waar op de configuratie wordt uitgevoerd.

en: Web Directory
nl: Web Map

en: Choose the listing theme.
nl: Kies de lijst weergave thema.

en: Web directory where the icon files are located. Default: <i>/cherokee_icons</i>.
nl: Web map waar de icoonen te vinden zijn. Standaard <i>/cherokee_icons</i>.

en: List of notice files to be inserted.
nl: Lijst van notificatie bestande om in te voegen.

en: List of files that should not be listed.
nl: Lijst van bestanden die mogen worden weergegeven.

en: Only listing
nl: Alleen lijst

en: Show
nl: Toon

en: Show Size
nl: Toon grootte

en: Show Date
nl: Toon Datum

en: Show User
nl: Toon Gebruiker

en: Show Group
nl: Toon Groep

en: Show Backup files
nl: Toon Reservekopieën

en: Show Hidden files
nl: Toon Verborgen bestanden

en: Allow symbolic links
nl: Sta symbolische koppeling toe

en: Redirect symbolic links
nl: Stuur symbolische koppelingen door

en: Listing
nl: Lijst

en: Theme
nl: Thema

en: Icons dir
nl: Icoon map

en: Notice files
nl: Notificatie bestanden

en: Hidden files
nl: Verborgen bestanden

en: Theming
nl: Thema's

en: 1x1 Empty GIF
nl: 1x1 Lege GIF

en: HTTP Error to match.
nl: HTTP Fout te toetsen.

en: Target to access whenever the HTTP Error occurs.
nl: Doel om te benaderen wanneer een HTTP Fout optreed.

en: Whether the redirection should be Internal or External.
nl: Of de herleiding Intern of Extern moet zijn.

en: Default Error
nl: Standaard fout

en: Error
nl: Fout

en: Add New Custom Error
nl: Voeg nieuwe Eigen Foutmelding toe

en: Check the dynamically generated Document Root, and use the general Document Root if it doesn't exist.
nl: Controleer de dynamisch gegenereerde Document Hoofdmap, en gebruik de algemene Document map indien de vorige niet bestaat.

en: The Document Root directory will be built dynamically. The following variables are accepted:<br/>
nl: De Document Hoofdmap wordt dynamisch aangemaakt. De volgende variabelen worden geaccepteerd:<br />

en: Dynamic Document Root
nl: Dynamische Hoofdmap

en: Check
nl: Controleer

en: Check Document Root
nl: Controleer Hoofdmap

en: Comma separated list of files. Rule applies if one exists.
nl: Comma gescheiden lijst van bestanden. Regel wordt gebruikt als er een is.

en: Match the request if any file exists.
nl: Kies wanneer het bestand bestaat.

en: Only match regular files. If unset directories will be matched as well.
nl: Neem alleen normale bestanden. Indien niet aangevinkt worden mappen ook meegenomen.

en: If a directory is requested, check the index files inside it.
nl: Als een map bestaat, controleer de index bestanden in hem.

en: Match a specific list of files
nl: Vergelijk met een specifieke lijst (van) bestanden

en: Match any file
nl: Neem willekeurig bestand

en: Only match files
nl: Neem alleen bestanden

en: If dir, check index files
nl: Als map, controleer index bestanden

en: File exists
nl: Bestand bestaat

en: File %(fname)s exists
nl: Bestand %(fname)s bestaat

en: File exists (never matched)
nl: Bestand bestaat (nooit gelijk)

en: File %(most)s or %(last)s exists
nl: Bestand %(most)s of %(last)s bestaat

en: Comma-separated list of File Extension to which the configuration will be applied.
nl: Komma gescheiden lijst van Bestands Extensies waar tegen de configuratie wordt uitgevoerd.

en: Ensure that the matched extension if part of a local file name.
nl: Controleer of de overeenkomstige extensie onderdeel is van de lokale bestandsnaam.

en: Check local file
nl: Controleer lokaal bestand

en: FastCGI Specific
nl: FastCGI Specifiek

en: Enables an internal I/O cache that improves performance.
nl: Gebruikt interne I/O cache dat performance verbetert.

en: File Sending
nl: Bestandsverzending

en: IP or Subnet to check the connection origin against.
nl: IP of SubNet om de connectie bron tegen te controleren.

en: IPs and Subnets
nl: IPs en Subnets

en: New IP or Subnet
nl: Nieuw IP of Subnet

en: Add another entry
nl: Maak nieuwe regel

en: From
nl: Van

en: Full path request to which content the configuration will be applied. (Eg: /favicon.ico)
nl: Volledig pad waar tegen de configuratie wordt uitgevoerd. (Vb.: /favicon.ico)

en: Full Web Paths
nl: Volledige webpad

en: Add another path
nl: Voeg een ander pad toe

en: Path
nl: Pad

en: Add the initial country. It's possible to add more later on.
nl: Voeg het initele land toe. Het is mogelijk om andere later toe te voegen.

en: Pick an additional country to add to the country list.
nl: Kies een ander land om aan de landlijst toe te voegen.

en: List of countries from the client IPs. It must use the
    <a target="_blank" href="%s">ISO 3166</a> country notation.
nl: Lijst van landen op basis van de gebruiker IPs. Het moet
    <a target="_blank" href="%s">ISO 3166</a> land notatie gebruiken.

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Select none
nl: Selecteer geen

en: Header against which the regular expression will be evaluated.
nl: Kopregel waar tegen de reguliere expressie wordt vergeleken.

en: Regular expression.
nl: Reguliere expressie.

en: It defines how this match has to be evaluated.
nl: Het stelt hoe deze overeenkomst moet worden geëvalueerd.

en: Match against the complete header block, rather than against a concrete header entry.
nl: Vergelijk tegen het volledige kopregel blok, in tegenstelling tot een specifieke kopregel.

en: Matches a Regular Expression
nl: Vindt een Reguliere Expressie

en: Is Provided
nl: Is Doorgegeven

en: Full header
nl: Volledige hoofdregel

en: Complete Header
nl: Volledige Kopregel

en: Header %(header)s is provided
nl: Kopregel %(header)s is gegeven

en: Full path to the Htdigest formated password file.
nl: Volledig pad naar wachtwoord bestand in Htdigest formaat.

en: Password File
nl: Wachtwoord Bestaand

en: Htdigest Password File
nl: Htdigest wachtwoord bestand

en: Full path to the Htpasswd formated password file.
nl: Volledig pad naar het wachtwoord bestand in Htpasswd formaat.

en: Htpasswd Password File
nl: Htpasswd wachtwoord bestand

en: LDAP server IP address.
nl: LDAP server IP adres.

en: LDAP server port to connect to. Default: 389
nl: LDAP server poort om naar te verbinden. Standaard 389

en: Domain sent during the LDAP authentication operation. Optional.
nl: Domein dat wordt verzonden tijdens de LDAP authenticatie operatie. Optioneel.

en: Password to authenticate in the LDAP server.
nl: Wachtwoord om te autheticeren in de LDAP server.

en: Base domain for the web server authentications.
nl: Basis domein voor de webserver authenticaties.

en: Object filter. It can be empty.
nl: Object filter. Het kan leeg zijn.

en: Enable to use secure connections between the web and LDAP servers.
nl: Gebruik een beveiligde verbinding tussen de web en LDAP servers.

en: CA File for the TLS connections.
nl: CA Bestand voor de TLS verbindingen.

en: Bind Domain
nl: Bind Domein

en: Bind Password
nl: Bind Wachtwoord

en: Base Domain
nl: Basis Domein

en: Use TLS
nl: Gebruik TLS

en: CA File
nl: CA Bestand

en: LDAP Connection
nl: LDAP verbinding

en: The HTTP method that should match this rule.
nl: De HTTP methode dat deze regel beschrijft.

en: MySQL server IP address.
nl: MySQL server IP adres.

en: Server port to connect to.
nl: Server poort om naar te verbinden.

en: Full path of Unix socket to communicate with the data base.
nl: Volledig pad van Unix socket om naar de databank te verbinden.

en: User name for connecting to the database.
nl: Gebruikersnaam naar naar de databank te verbinden.

en: Password for connecting to the database.
nl: Wachtwoord om naar de danabank te verbinden.

en: Database name containing the user/password pair list.
nl: Danbank naam dat de gebruiker/wachtwoord lijst bevat.

en: Choose an encryption type for the password. Only suitable for the "Basic" authentication mechanism.
nl: Kies een encryptie type voor het wachtwoord. Alleen bruikbaar voor het "Basis" authenticatie mechanisme.

en: Database
nl: Databank

en: Password Hash
nl: Wachtwoord Hash

en: MySQL Connection
nl: MySQL verbinding

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Full path to the plain text password file.
nl: Volledig pad naar wachtwoord bestand in platte tekst.

en: Plain Password File
nl: Platte-tekst Wachtwoord Bestand

en: POST Report
nl: POST Rapport

en: Target language for which the information will be encoded. (Default: JSON)
nl: Structuur die wordt gebruikt om de informatie weer te geven. (Standaard: JSON)

en: The <a href="/general">Upload tracking mechanism</a> must be enabled for this handler to work.
nl: Het <a href="/general">Upload volg mechanisme</a> moet zijn ingeschakeld om deze handler te laten werken.

en: Target language
nl: Doeltaal

en: Reverse Proxy
nl: Tegengestelde Proxy

en: Maximum number of connections per server that the proxy can try to keep opened.
nl: Maximum aantal verbindingen per server dat de proxy can proberen open te houden.

en: Allow the server to use Keep-alive connections with the back-end servers.
nl: Sta de server toe om Blijf-in-leven verbindingen te maken met achterliggende servers.

en: Preserve the original "Host:" header sent by the client. (Default: No)
nl: Behoud de originele "Host: " kopregel dat verzonden is door de gebruiker. (Standaard: Nee)

en: Preserve the "Server:" header sent by the back-end server. (Default: No)
nl: Behoud de originele "Server: " kopregel die is verzonden door de back-end server. (Standaard: Nee)

en: Use the VServer error handler, whenever an error response is received from a back-end server. (Default: No)
nl: Gebruik de VServer fout afhandelaar, wanneer er een fout wordt ontvangen vanaf de back-end server. (Standaard: Nee)

en: Substitution
nl: Vervanging

en: Add RegEx
nl: Voeg Reguliere Expressie toe

en: Add Header Entry
nl: Maak Kopregel

en: Hide Header
nl: Verberg Kopregel

en: Allow Keepalive
nl: Sta Blijf-inleven toe

en: Preserve
nl: Behoud

en: Preserve Host Header
nl: Behoud kopregel

en: Preserve Server Header
nl: Behoud Serverkopregel

en: Use VServer error handler
nl: Gebruik VServer fout afhandelaar

en: Use it
nl: Gebruik

en: Reverse Proxy Settings
nl: Tegengestelde Proxy Instellingen

en: Request
nl: Verzoek

en: URL Rewriting
nl: URL Herschrijven

en: Header Addition
nl: Kopregel toevoeging

en: Hide Headers
nl: Verberg Regels

en: Reply
nl: Antwoord

en: Back-end Servers
nl: Achterliggende Servers

en: Defines whether the redirection will be seen by the client.
nl: Definieert wanneer de herleiding wordt gezien door de gebruiker.

en: Regular expression. Check out the <a target="_blank" href="http://perldoc.perl.org/perlre.html">Reference</a>.
nl: Reguliere expressie. Voor meer informatie zie de <a target="_blank" href="http://perldoc.perl.org/perlre.html">Handleiding</a> (Engels).

en: Target address. It can use Regular Expression substitution sub-strings.
nl: Doel adres. Het kan een Reguliere Expressie vervanging van sub-strings gebruiken.

en: At least one Regular Expression should be defined.
nl: Minimaal een Reguliere Expressie regel moet worden gedefinieerd.

en: Redirections
nl: Herleidingen.

en: Rule list
nl: Regellijst

en: Add New Regular Expression
nl: Maak Nieuwe Reguliere Expressie

en: Add New RegEx
nl: Maak Nieuwe RegEx

en: Regular Expression against which the hosts be Host name will be compared.
nl: Reguliere Expressie waartegen de Computer naam wordt vergeleken.

en: At least one Regular Expression string must be defined.
nl: Minimaal een Reguliere Expressie regel moet worden gedefinieerd.

en: Add New Entry
nl: Maak Nieuwe Regel

en: Add new entry…
nl: Voeg regel toe...

en: Regular expression against which the request will be executed.
nl: Reguliere expressie waartegen de aanvraag wordt uitgevoerd.

en: Directory where the RRDtool databases should be written.
nl: Map waar de RRDtool database moet worden geschreven.

en: Path to the rrdtool binary. By default the server will look in the PATH.
nl: Pad naar de rrdtool bestand. Normaal gesproken wordn in het PATH gekeken.

en: Round Robin Database directory
nl: Round Robin Database map

en: Custom rrdtool binary
nl: Eigen rrdtool programma

en: SCGI Specific
nl: SCGI specifiek

en: Hidden Download
nl: Verborgen Download

en: Shared secret between the server and the script.
nl: Gedeelde sleutel tussen de server en het script.

en: How long the download will last accessible - in seconds. Default: 60.
nl: Hoe lang de download beschikbaar is - in seconden. Standaard: 60.

en: Secret
nl: Beveiligd

en: Covering Parameters
nl: Overeenkomende parameters

en: Only version information
nl: Alleen versie informatie

en: Server Information + Connections
nl: Server Informatie + Verbindingen

en: Which information should be shown.
nl: Welke informatie zal worden getoond.

en: Show Information
nl: Toon Informatie

en: Privacy Settings
nl: Privacy Instellingen

en: Figure the bit rate of the media file, and limit the bandwidth to it.
nl: Zoek de datasnelheid van het media bestand, en beperk de bandbreedte er aan.

en: Factor by which the bandwidth limit will be increased. Default: 0.1
nl: Factor mee de bandwidth limiet wordt verhoogd. Standaard: 0.1

en: Number of seconds to stream before setting the bandwidth limit. Default: 5.
nl: Aantal seconden voordat de bandwidth limitiet wordt gezet. Standaard: 5.

en: Auto Rate
nl: Automatische snelheid

en: Speedup Factor
nl: Versnel Factor

en: Initial Boost
nl: Initiele Versnelling

en: IP or Subnet of the NIC that accepted the request. Example: ::1, or 10.0.0.0/8
nl: IP of SubNet van de netwerkkaart die de aanvraag accepteerde. Voorbeeld: ::1, of 10.0.0.0/8

en: At least one IP or Subnet entry must be defined.
nl: Tenminste een IP of Subnet moet worden gedefinieerd.

en: IP or Subnet
nl: IP of Subnet

en: New IP/Subnet
nl: Nieuw IP/Subnet

en: Add new entry
nl: Maak nieuwe regel

en: Add new IP/Subnet…
nl: Voeg IP/Subnet toe...

en: Accepted Server IP Addresses and Subnets
nl: Geaccepteerde Server IP adressen en subnetten

en: Argument name
nl: Argument naam

en: Regular Expression for the match
nl: Reguliere Expressie om aan te vergelijken

en: Match a specific argument
nl: Vergelijk een specifiek argument

en: Match any argument
nl: Vergelijk tegen een willekeurig argument

en: Match type
nl: Vergelijk type

en: UWSGI Specific
nl: UWSGI Specifiek

en: Accepted host name. Wildcard characters (* and ?) are allowed. Eg: *example.com
nl: Geaccepteerde computer naam. Joker karakters (* en ?) zijn toegestaand. Vb. *voorbeeld.nl

en: At least one wildcard string must be defined.
nl: Tenminste een joker string moet worden gedefinieerd.

en: Domain pattern
nl: Domein patroon

en: New host name
nl: Nieuwe computer naam

en: Add new wildcard…
nl: Voeg joker toe...

en: Accepted Domains
nl: Geaccepteerde Domeinen

en: Server %(version)s running.. PID=%(pid)d Port=%(scgi_port)s
nl: Server %(version)s draait... PID=%(pid)d Poort=%(scgi_port)s

en: Server %(version)s running.. PID=%(pid)d Socket=%(scgi_port)s
nl: Server %(version)s draait... PID=%(pid)d Poort=%(scgi_port)s

en: Incorrect parameters: PORT CONFIG_FILE
nl: Foutieve parameters: PORT CONFIG_FILE

en: On
nl: Aan

en: Malformed number
nl: Misvormd number

en: Malformed float number
nl: Misvormd kommagetal

en: Must be greater than zero
nl: Moet groter zijn dan 0

en: Port must be a number
nl: Poort moet een number zijn

en: Out of range (1 to 65535)
nl: Buiten bereik (1 tot 65535)

en: Port already in use
nl: Poort al in gebruik

en: Malformed path
nl: Misvormd pad

en: It is not executable
nl: Het is niet uitvoerbaar

en: Path is not a regular file
nl: Pad is geen regulier bestand

en: It cannot be negative
nl: Het kan niet negatief zijn

en: Malformed IPv4
nl: Misvormd IPv4

en: Malformed IPv4 entry
nl: Misvormd IPv4 veld

en: IPv4 entry out of range
nl: IPv4 buiten bereik

en: Malformed IPv6
nl: Misvormd IPv6

en: Path does not exist
nl: Pad bestaat niet

en: Path is not a directory
nl: Pad is geen map

en: Path is a directory
nl: Pad is een map

en: Invalid char. Accepts: letters, digits, _, - and .
nl: Verkeerde teken. Accepteert: letters, cijfers, _, - en .

en: Neither a number or an IPv4
nl: Geen nummer of IPv4

en: Invalid mask
nl: Verkeerd masker

en: Malformed entry (netmask)
nl: Misvormd veld (netmask)

en: Cannot be empty
nl: Kan niet leeg zijn

en: Forced failure
nl: Geforceerde fout

en: http:// missing
nl: http:// mist

en: Time value contain invalid values
nl: Tijd waarde bevat onjuiste waarden

en: Malformed time
nl: Misvormde tijd

en: Virtual Server nick name is already being used.
nl: Virtuele Server bijnaam is al in gebruik.

en: Already in use
nl: Al in gebruik

en: Please insert a valid email
nl: Geef een correct e-mail op

en: Cannot contain the quote (') character
nl: Mag het apostrof (') teken niet bevatten

en: Cannot contain the double quote (") character
nl: Mag het aanhalingsteken (") niet bevatten

en: Content Management Systems
nl: Informatie Beheer Systemen

en: The CMS made for Marketing, but built for Geeks.
nl: De CMS die is gemaakt voor Promotie, maar gemaakt door Geeks.

en: Application Servers
nl: Applicatie Servers

en: General Purpose Application Servers
nl: Algemeen Applicatie Servers

en: Enterprise web platform for building business solutions.
nl: Zakelijk webplatform voor het bouwen van bedrijfsoplossingen.

en: The first compatible implementation of the Java EE 6 platform specification.
nl: De eerste compatibele implementatie van de Java EE 6 platformspecificatie.

en: Rapidly build Internet applications for the enterprise.
nl: Bouw snel Internet programma's voor het bedrijf.

en: Platforms
nl: Platformen

en: Web Development Platforms
nl: Web Ontwikkel Platformen

en: The Web framework for perfectionists (with deadlines).
nl: Het Webframework voor perfectionisten (met deadlines).

en: Open-source web framework optimized for sustainable productivity.
nl: Open-source webframework geoptimaliseerd voor duurzame productiviteit.

en: Simple, straightforward, open-source software framework for PHP 5.
nl: Eenvoudige, recht toe recht aan, open-source software framework voor PHP 5.

en: Full-stack framework, a library of cohesive classes written in PHP.
nl: Volledig framework, een bibliotheek met geïntegreerde klassen geschreven in PHP.

en: Fast, self-healing, developer-friendly, language-agnostic, application container.
nl: Snelle, zelf herstellende, ontwikkelaar vriendelijke, taalonafhankelijke, applicatie container.

en: Languages
nl: Talen

en: Development Languages and Platforms
nl: Ontwikkeltalen en Platformen

en: Widely-used general-purpose scripting language.
nl: Wijdverspreide algemene scripting taal.

en: .NET with Mono
nl: .NET met Mono

en: Cross-platform, open-source .NET development framework.
nl: Cross-platform, open-source .NET ontwikkelomgeving.

en: Web Applications
nl: Webapplicaties

en: General Purpose Applications
nl: Algemene Applicaties

en: Free software for managing electronic mail discussion and e-newsletter lists.
nl: Vrije software voor het beheer van electronische post discussies en e-nieuws lijsten.

en: BitTorrent client written in C++, based on the libTorrent libraries for Unix.
nl: BitTorrent client geschreven in C++, gebaseerd op de libTorrent bibliotheken in Unix.

en: Tasks
nl: Taken

en: Common Maintenance Tasks
nl: Regelmatige Onderhouds Werkzaamheden

en: Virtual Server Redirection
nl: Virtuele Server Herleiding

en: Create a new virtual server redirecting every request to another domain host.
nl: Maak een nieuwe virtuele server die alle aanvragen doorstuurt naar een ander domein.

en: Anti Hot-Linking
nl: Anti Hot-Linken

en: Stop other domains from hot-linking your media files.
nl: Stop andere domeinen gebruik te maken van je media bestanden.

en: Directory-listing Icons
nl: Map-lijsten Iconen

en: Add the /cherokee_icons and /cherokee_themes directories used for directory listing.
nl: Voeg de /cherokee_icons en /cherokee_themes mappen toe om te tonen bij een map overzicht.

en: Static-file support
nl: Statische-bestanden ondersteuning

en: Add a rule to optimally serve the most common static files.
nl: Voeg een regel toe om de gebruikelijke statische bestanden optimaal te versturen.

en: Media file streaming
nl: Media bestand streaming

en: Add a rule to stream media files through an intelligent streaming handler.
nl: Voeg een regel toe om media bestanden te streamen door een intelligente streaming uitvoerder.

en: Welcome to the Alfresco Wizard
nl: Welkom bij de Alfresco Assistent

en: <a target="_blank" href="http://www.alfresco.com/">Alfresco Portal</a> is an enterprise web platform for building business solutions that deliver immediate results and long-term value.
nl: <a target="_blank" href="http://www.alfresco.com/">Alfresco Portal</a> is een zakelijk webplatform voor het bouwen van zakelijke oplossingen die direct resultaat leveren en een lange termijn waarde hebben.

en: Get the benefits of packaged applications and an enterprise application framework in a single solution.
nl: Krijg de voordelen van gebundelde applicaties en een zakelijke applicatie framework in een oplossing.

en: Hostname or IP of the server running Alfresco. You can add more later to have the load balanced.
nl: Computernaam of IP van de server die Alfresco draait. Je kunt er later mee toevoegen om de belasting te verdelen.

en: Port running the service in said host. (Example: 8080)
nl: Poort op computer waarop de dienst draait. (Voorbeeld: 8080)

en: Host name of the virtual server that is about to be created.
nl: Computer naam van de virtuele computer die zo wordt gemaakt.

en: New Virtual Server Details
nl: Nieuwe Virtuele Server Details

en: Public web directory to access the project.
nl: Publieke web map om het project te benaderen.

en: Public Web Directory
nl: Publieke Web Map

en: New Host Name
nl: Nieuwe computer naam

en: Source host
nl: Bron computer

en: Source port
nl: Bron poort

en: Welcome to the ColdFusion Wizard
nl: Welkom bij de ColdFusion Assistent

en: <a target="_blank" href="http://www.adobe.com/products/coldfusion/">Adobe ColdFusion®</a> enable developers to rapidly build, deploy, and maintain robust Internet applications for the enterprise.
nl: <a target="_blank" href="http://www.adobe.com/products/coldfusion/">Adobe ColdFusion®</a> geef ontwikkelaars gereedschap om robuuste zakelijke internetapplicaties te bouwen, uit te rollen en te onderhouden.

en: It allows developers to condense complex business logic into fewer lines of code.
nl: Het stelt ontwikkelaars in staat om complexe bedrijfslogica in minder regels te beschrijven.

en: The pair IP:port of the server running ColdFusion. You can add more later to have the load balanced.
nl: Het IP:poort paar van de ColdFusion server. Je kunt er later meerdere toevoegen voor het verdelen van belasting.

en: ColdFusion is not running on the specified host.
nl: ColdFusion draait niet op de gespecificeerde computer.

en: Welcome to the Concrete5 Wizard
nl: Welkom bij de Concrete5 Assistent

en: <a target="_blank" href="http://www.concrete5.org/">Concrete5</a> is a content management system that is free and open source.
nl: <a target="_blank" href="http://www.concrete5.org/">Concrete5</a> is een informatie beheer systeem dat vrij en open source is.

en: It is the CMS made for Marketing, but built for Geeks.
nl: Het is een CMS gemaakt voor Promotie, maar gebouwd voor Geeks.

en: Application Source Code
nl: Applicatie Broncode

en: Local directory where the Concrete5 source code is located. Example: /usr/share/concrete5.
nl: Lokale map waar de Concrete5 broncode is neergezet. (Voorbeeld: /usr/share/concrete5)

en: Does not look like a Concrete5 source directory.
nl: Dat ziet er niet uit als een Concrete5 broncode map.

en: Web directory where you want Concrete5 to be accessible. (Example: /concrete5)
nl: Web map waar je Concrete5 wilt hebben. (Voorbeeld: /concrete5)

en: Use Same Logs as
nl: Gebruik zelfde logs als

en: Source Directory
nl: Bron Map

en: Welcome to the Django wizard
nl: Welkom bij de Django Assistent

en: <a target="_blank" href="http://djangoproject.com/">Django</a> is a high-level Python Web framework that encourages rapid development and clean, pragmatic design.
nl: <a target="_blank" href="http://djangoproject.com/">Django</a> is een abstract Python Web framework dat snelle applicatie ontwikkeling promoot in een school een pragmatisch ontwerp.

en: It is the Web framework for perfectionists (with deadlines). Django makes it easier to build better Web apps more quickly and with less code.
nl: Het is het Webframework voor prefectionisten (met deadlines). Django maakt het makkelijker om betere webapplicaties sneller te bouwen met minder code.

en: Local directory where your Django project source code is located.
nl: Lokale map waar de Django project broncode is neergezet.

en: Web directory where you want Django to be accessible. (Example: /blog)
nl: Web map waar je Django wilt hebben. (Voorbeeld: /blog)

en: Path to use as document root for the new virtual server.
nl: Document hoofdmap voor de nieuwe virtuele server.

en: Does not look like a Django source directory.
nl: Dat ziet er niet uit als een Drupal broncode map.

en: The document root directory does not exist.
nl: De document hoofdmap bestaat niet.

en: Django Local Directory
nl: Django Lokale Map

en: Directory doesn't look like a Django based project.
nl: Map ziet er niet uit als een op Django gebaseerd project.

en: Admin Username
nl: Beheerder

en: Admin Password
nl: Beheer Wachtwoord

en: Welcome to the GlassFish Wizard
nl: Welkom bij de Glassfish Assistent

en: <a target="_blank" href="http://glassfish.org/">GlassFish</a> is the first compatible implementation of the Java EE 6 platform specification.
nl: <a target="_blank" href="http://glassfish.org/">GlassFish</a> is de eerste compatibele implementatie van de Java EE 6 platform specificatie.

en: This lightweight, flexible, and open-source application server enables organizations to not only leverage the new capabilities introduced within the Java EE 6 specification, but also to add to their existing capabilities through a faster and more streamlined development and deployment cycle.
nl: Deze lichte, flexibele en open-source applicatie server staat organisaties toe om niet alleen de nieuwe mogelijkheden van de Java EE 6 specificatie te gebruiken, maar geeft ook de huidige mogelijkheden door een snellere en meer gestroomlijnde ontwikkel en inzet cyclus.

en: Hostname or IP of the server running GlassFish. You can add more later to have the load balanced.
nl: Computernaam of IP van de server die GlassFish draait. Je kunt er later mee toevoegen om de belasting te verdelen.

en: Welcome to the Hotlinking Wizard
nl: Welkom bij de Hotlinken Assistent

en: This wizard stops other domains from hot-linking your media files.
nl: Deze assistent stop andere domeinen gebruik te maken van je media bestanden.

en: Anti-HotLinking Information
nl: Anti-HotLinken Informatie

en: Domain allowed to access the files. Eg: example.com
nl: Domein dat bij de bestanden mag. Vb.: voorbeeld.nl

en: Path to the public resource to use. Eg: /images/forbidden.jpg
nl: Pad voor het publiek te gebruiken. Vb.: /images/forbidden.jpg

en: How to handle hot-linking requests.
nl: Hoe hete-links te behandelen.

en: Show error
nl: Toon fout

en: Redirect
nl: Herleiding

en: Domain Name
nl: Domein Naam

en: Reply type
nl: Antwoord type

en: Welcome to the Icons Wizard
nl: Welkom bij de Iconen Assistent

en: This wizard adds the /cherokee_icons and /cherokee_themes directories so Cherokee can use icons when listing directories.
nl: Voeg de /cherokee_icons en /cherokee_themes mappen toe om Cherokee iconen te laten tonen bij een map overzicht.

en: The /cherokee_icons and /cherokee_themes directories are already configured. There is nothing left to do.
nl: De /cherokee_icons en /cherokee_themes mappen zijn al geconfigureerd. Er is verder niets te doen.

en: Welcome to the Mailman Wizard
nl: Welkom bij de Mailman Assistent

en: <a target="_blank" href="http://www.gnu.org/software/mailman/">Mailman</a> is free software for managing electronic mail discussion and e-newsletter lists.
nl: <a target="_blank" href="http://www.gnu.org/software/mailman/">Mailman</a> is vrije software voor het beheer managing electronisch mail discussies and e-nieuws lijsten.

en: Mailman supports built-in archiving, automatic bounce processing, content filtering, digest delivery, spam filters, and more.
nl: Mailman ondersteunt ingebouwde archivatie, automatische bounce verwerking, informatie filteren, pakket afleveren, spam filters en meer.

en: Local path to the Mailman CGI directory.
nl: Lokaal pad naar de Mailman CGI map

en: Local path to the Mailman data directory.
nl: Lokaal pad naar de Mailman data map.

en: Local path to the Mailman mail archive directory.
nl: Lokaal pad naar de Mailman post archief map.

en: Local path to the Mailman mail images directory.
nl: Lokaal pad naar de Mailman post afbeeldingen map.

en: Mailman CGI directory
nl: Mailman CGI map

en: Mailman Data directory
nl: Mailman Data map

en: Mail Archive directory
nl: Post Archief map

en: Mail Images directory
nl: Mailman Afbeeldingen map

en: It does not look like a Mailman data directory.
nl: Dit ziet er niet uit als Mailmap data map.

en: It does not look like a Mailman CGI directory.
nl: Dit ziet er niet uit als Mailman CGI map.

en: It does not look like a Mailman archive directory.
nl: Dit ziet er niet uit als Mailman archief map.

en: It does not look like a Mailman images directory.
nl: Dit ziet er niet uit als Mailmap afbeeldingen map.

en: Welcome to the mono Wizard
nl: Welkom bij de mono Assistent

en: <a target="_blank" href="http://www.mono-project.com/">Mono</a> is a cross-platform, open-source .NET development framework.
nl: <a target="_blank" href="http://www.mono-project.com/">Mono</a> is een cross-platform, open-source .NET ontwikkel framework.

en: It is an open implementation of C# and the CLR that is binary compatible with Microsoft.NET.
nl: Het is een open implementatie van C# en de CLR die binair compatibel is met Microsoft.NET.

en: Local path to the Mono based project.
nl: Lokaal pad naar het op Mono gebaseerde project.

en: Local path to the FastCGI Mono server binary.
nl: Lokale pad naar de FastCGI Mono server uitvoerbare.

en: Document root (for non Mono related files).
nl: Document hoofdmap (voor niet-Mono gerelateerde bestanden).

en: Web directory under which the Mono application will be published.
nl: Web map waaronder de Mono applicatie wordt gepubliceerd.

en: Directory doesn't look like a Mono based project.
nl: Map ziet er niet uit als een op Mono gebaseerd project.

en: Project Directory
nl: Project Map

en: Mono Server Binary
nl: Mono Server uitvoerbaar bestand

en: Welcome to the PHP Wizard
nl: Welkom bij de PHP Assistent

en: <a target="_blank" href="http://php.net/">PHP</a> is a widely-used general-purpose scripting language that is especially suited for Web development and can be embedded into HTML.
nl: <a target="_blank" href="http://php.net/">PHP</a> is een wijdverspreide algemene scriptingtaal die speciaal geschikt is voor het web en kan worden gebruikt tussen HTML.

en: Local directory that will contain the web documents. Example: /var/www.
nl: Lokale map dat webpagina's bevat. Voorbeeld: /var/www.

en: PHP Interpreter Not Found
nl: PHP Interpreter niet gevonden

en: A valid PHP interpreter could not be found in your system.
nl: Een werkende PHP interpreter kan niet op het systeem worden gevonden.

en: Please, check out Cherokee's PHP Documentation to learn how to set it up.
nl: Lees Cherokee's PHP documentatie om het systeem goed in te stellen.

en: Invalid Virtual Server reference.
nl: Verkeerde Virtuele Server verwijzing.

en: Could not find a suitable PHP interpreter.
nl: Kan geen bruikbare PHP interpreter vinden.

en: Could not determine PHP-CGI settings.
nl: Kan de PHP-CGI instellingen niet bepalen.

en: Could not determine PHP-CGI configuration file.
nl: Kan PHP-CGI configuratie bestand niet bepalen.

en: Could not determine PHP-fpm settings.
nl: Kan de PHP-fpm instellingen niet bepalen.

en: Welcome to the Ruby on Rails wizard
nl: Welkom bij de Ruby on Rails Assistent

en: <a target="_blank" href="http://rubyonrails.org/">Ruby on Rails</a> is an open-source web framework optimized for programmer happines and sustainable productivity.
nl: <a target="_blank" href="http://rubyonrails.org/">Ruby on Rails</a> is een open-source web framework geoptimaliseerd voor blijheid van programmeurs en duurzame productiviteit.

en: It lets you write beautiful code by favoring convention over configuration.
nl: Het laat je prachtige code schrijven waarbij standaard boven configuratie gaat.

en: New Virtual Server
nl: Nieuwe Virtuele Server

en: Local path to the Ruby on Rails based project.
nl: Lokaal pad naar het op Ruby on Rails gebaseerde project.

en: Name of the new domain that will be created.
nl: Naam van het nieuw te creëeren domein.

en: Directory of the web directory where the Ruby on Rails project will live in.
nl: Map waar de web map waar het Ruby on Rails project wordt geplaatst.

en: Value of the RAILS_ENV variable.
nl: Waarde van de RAILS_ENV variabele.

en: The proxy setting is recommended, but FastCGI can also be used if spawn-fcgi is available.
nl: De proxy instelling is aangeraden, maar FastCGI kan ook worden gebruikt als spawn-fcgi beschikbaar is.

en: <p>Even though the directory looks like a Ruby on Rails project, the public/dispatch.fcgi file wasn't found.</p>
nl: <p>Ondanks dat de map op een Ruby on Rails project lijkt, kon het public_dispatch.fcgi bestand niet worden gevonden.</p>

en: <p>However a <b>public/dispatch.fcgi.example</b> file is present, so you might want to rename it.</p>
nl: <p>Echter een <b>public/dispatch.fcgi.example</b> is aanwezig, dus je zou hem kunnen hernoemen.</p>

en: <p>If you are using Rails >= 2.3.0, you will have to execute the following command from the project directory in order to add the missing file:</p><p><pre>rake rails:update:generate_dispatchers</pre></p>
nl: <p>Wanneer je Rails >= 2.3.0 gebruikt zuil je het volgende commando in de project map moeten uitvoeren om het missende bestand toe te voegen:</p><p><pre>rake rails:update:generate_dispatchers</pre></p>

en: It does not look like a Ruby on Rails based project directory.
nl: Dat ziet er niet uit als een op Ruby on Rails gebaseerde project map.

en: Production
nl: Productie

en: Test
nl: Controleer

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Empty
nl: Leeg

en: RAILS_ENV environment
nl: RAILS_ENV omgeving

en: Deployment method
nl: Implementatiemethode

en: Welcome to the Redirection Wizard
nl: Welkom bij de Herleiding Assistent

en: This Wizard creates a new virtual server redirecting every request to another domain host.
nl: Deze Assistent maakt een nieuwe virtuele server die alle aanvragen doorstuurt naar een ander domein.

en: Redirection details
nl: Herleidingen details

en: This domain name will be used as nickname for the new virtual server. More domain names can be added to the virtual server later on.
nl: Deze domeinnaam wordt gebruiken als bijnaam voor nieuwe virtuele server. Meer domeinnamen kunnen later worden toegevoegd.

en: Domain name to which requests will be redirected.
nl: Domeinnaam waar de aanvragen naar worden doorgestuurd.

en: Origin Domain
nl: Origineel domein

en: Target Domain
nl: Doel domein

en: Welcome to the rTorrent Wizard
nl: Welkom bij de rTorrent Assistent

en: <a target="_blank" href="http://libtorrent.rakshasa.no/">rTorrent</a> is a text-based ncurses BitTorrent client written in C++, based on the libTorrent libraries for Unix (not to be confused with libtorrent by Arvid Norberg), whose author's goal is “a focus on high performance and good code”
nl: <a target="_blank" href="http://libtorrent.rakshasa.no/">rTorrent</a> is a op tekst gebasseerde ncurses BitTorrent client geschreven in C++, gebaseerd op de libTorrent bibliotheken voor Unix (niet te verwarren met libtorrent van Arvid Norberg), waarbij het doel van de auteur is om "te focussen op snelheid en goede code"

en: Where rTorrent XMLRPC is available. The host:port pair, or the Unix socket path.
nl: Waar rTorrent XMLRPC beschikbaar is. Het computer:poort paar, of het pad naar de Unix socket.

en: Web directory where you want rTorrent XMLRPC to be accessible. (Example: /RPC2)
nl: Web map waar je rTorrent XMLRPC wilt hebben. (Voorbeeld: /RPC2)

en: Already configured: %s
nl: Reeds geconfigureerd: %s

en: Welcome to the Common Static wizard
nl: Welkom bij de Standaard Statisch Assistent

en: This wizard adds a rule to optimally serve the most common static files.
nl: Deze assistent voegt een regel toe om de gebruikelijke statische bestanden optimaal te versturen.

en: Current rules have been checked
nl: Huidige regels zijn gecontroleerd

en: The process is very simple. Let the wizard take over and don't worry about a thing.
nl: Het proces is erg makkelijk. Laat de assistent z'n werk doen en maak je niet druk.

en: Common files have been already configured, so there is nothing to be done.
nl: Gebruikelijke bestanden zijn al geconfigureerd, dus er is niets anders te doen.

en: Welcome to the Streaming Wizard
nl: Welkom bij de Streaming Assistent

en: This Wizard Adds a rule to stream media files.
nl: Deze Assistent voegt een regel toe om media bestanden te streamen.

en: The media streaming plug-in is not installed.
nl: De media straeming plug-in is niet geïnstalleerd.

en: Media streaming is already configured.
nl: Media streaming is al geconfigureerd.

en: Welcome to the Symfony Wizard
nl: Welkom bij de Symfony Assistent

en: <a target="_blank" href="http://www.symfony-project.org/">Symfony</a>  is a full-stack framework, a library of cohesive classes written in PHP.
nl: <a target="_blank" href="http://www.symfony-project.org/">Symfony</a>  is een full-stack framework, een bibliotheek van geïntegreerde klassen geschreven in PHP.

en: It provides an architecture, components and tools for developers to build complex web applications faster.
nl: Het geeft een architectuur, componenten en het gereedschap voor ontwikkelaars om complexe web applicaties sneller te schrijven.

en: Local directory where the Symfony source code is located. Example: /usr/share/php/data/symfony.
nl: Lokale map waar de Symfony broncode is neergezet.(Voorbeeld: /usr/share/symfony.

en: Path to the web folder of the Symfony project. (Example: /home/user/sf_project/web)
nl: Pad naar de web map van het Symfony project. (Voorbeeld: /home/user/sf_project/web)

en: Does not look like a Symfony source directory.
nl: Dat ziet er niet uit als een Symfony broncode map.

en: Web directory where you want Symfony to be accessible. (Example: /symfony)
nl: Web map waar je Symfony wilt hebben. Voorbeeld: /symfony

en: Project Source
nl: Project Bron

en: Welcome to the uWSGI Wizard
nl: Welkom bij de uWSGI Assistent

en: <a target="_blank" href="http://projects.unbit.it/uwsgi/">uWSGI</a> is a fast (pure C), self-healing, developer-friendly application container, aimed for professional webapps deployment and development.
nl: <a target="_blank" href="http://projects.unbit.it/uwsgi/">uWSGI</a> is een snelle (pure C), zelf-reddende, ontwikkelaar vriendelijke applicatie container, gericht op inzet en uitrol van professionele webapplicaties.

en: It includes a complete stack for networked/clustered applications, implementing message/object passing and process management. It uses the uwsgi (all lowercase) protocol for all the networking/interprocess communications.
nl: Het heeft een complete omgeving voor netwerk/geclusterde applicaties, implenteert bericht/object vertaling en proces beheer. Het gebruikt het uwsgi (kleine letters) protocol voor alle netwerk/interproces communicatie.

en: Path to the uWSGI configuration file (XML, INI, YAML or .wsgi, .py, .psgi, .pl, .lua, .ws, .ru, .rb). Its mountpoint will be used.
nl: Pad naar het uWSGI configuratie (XML, INI, YAML of .wsgi, .py, .psgi, .pl, .lua, .ws, .ru, .rb). Zijn koppelpunt wordt gebruikt.

en: Location of the uWSGI binary
nl: Locatie van het uWSGI bestand

en: It does not look like a uWSGI configuration file.
nl: Dit lijkt niet op een uWSGI configuratie bestand.

en: The default value is extracted from the configuration file. Change it at your own risk.
nl: De standaard waarde is uit het configuratie bestand gehaald. Verander op eigen risico.

en: uWSGI binary
nl: uWSGI bestand

en: Configuration File
nl: Configuratie bestand

en: Welcome to the Zend Wizard
nl: Welkom bij de Zend Assistent

en: <a target="_blank" href="http://www.zend.com/">Zend</a> Framework is a simple, straightforward, open-source software framework for PHP 5 designed to eliminate the tedious details of coding and let you focus on the big picture.
nl: <a target="_blank" href="http://www.zend.com/">Zend</a> Framework is een simpel, recht toe recht aan, open-source framework voor PHP 5 ontworpen om de vervelende details van het programmeren weg te nemen en je te focussen op het grotere geheel.

en: One of its strengths is the highly modular Model-View-Controller (MVC) design, making your code more reusable and easier to maintain.
nl: Een van de sterke punten is het modulaire Model-View-Cosnloller (MVC) ontwper, dat je code herbruikbaar maakt en eenvoudiger om te onderhouden.

en: Local directory where the Zend source code is located. Example: /usr/share/php/data/zend.
nl: Lokale map waar de Zend broncode is neergezet. Voorbeeld: /usr/share/php/data/zend.

en: Does not look like a Zend source directory.
nl: Dat ziet er niet uit als een Zend broncode map.

en: Web directory where you want Zend to be accessible. (Example: /zend)
nl: Web map waar je Zend wilt hebben. (Voorbeeld: /zend)
